ВСІ МИ РІЗНІ, АЛЕ ВСІ МИ РІВНІ!

«Говорить Київ ! Україна!»
25 жовтня відбувся Радіодиктант національної єдності 2024.

До Дня українського козацтва і Дня захисника і захисниць України посвята в КОЗАЧАТА та ДЖУРИ

День Миру 2024

Учні Дружненської гімназії Михальчук Олександр, Каричковський Матвій, Совира Валентин взяли участь в ІТ-конкурсі "ІТ Restart Ukraine"організований завдяки SAP Ukraine, агропромисловому холдингу "Астарта" та БФ "Повір у себе" в категорії Robototech із проектом "Дерево життя для захисника".
За участь у конкурсі діти отримали сертифікати та подарунки.
І знову продзвенів дзвоник. Перший у 2024/2025 навчальному році! 🖊️🖊️🖊️

Рій "СОКІЛ" "Вартра 2023"

Єдиний урок пам'яті "День Героїв"

Участь у міському етапі онлайн-конкурсу "Впоряд". Рій Сокіл.

#читаємо_казки_Сухомлинського

УВАГА!!! З початку 2022 року на Хмельниччині виникло 33 пожежі, внаслідок яких загинуло двоє громадян.

Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникла в житловому секторі. Основними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей і тепло генеруючих агрегатів та установок.

Так, 2 січня о 20:40 на вулиці Привокзальній в м. Деражня виникла пожежа в квартирі двоповерхового житлового будинку. Під час розвідки та гасіння загоряння вогнеборці виявили тіло чоловіка 1939 року народження. Причина пожежі - коротке замикання електромережі.

5 січні о 08:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу квартири чотириповерхового житлового будинкув селі Ластівці Кам’янець-Подільського району. Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло чоловіка 1961 року народження. Причина пожежі - коротке замикання електромережі.

У зв'язку з цим Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області вкотре закликає — свідомо ставтесь до власної безпеки та безпеки ближніх! Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань:

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;

• у разі виходу з приміщення не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;

• не паліть у ліжку;

• не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм брати до рук сірники;

• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

• при використанні пічного опалення перевірте заходи безпеки і справність печі.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки може вберегти ваше життя та майно від вогню!

16 днів проти насильства

Збережемо пам'ять про минуле!

1932-1933 - чорні роки для нашого народу. Важко уявити, що на родючій українській землі могло статися таке жахіття! Штучно організований голод називають геноцидом нашого народу.
Кожного року в четверту суботу листопада ми відзначаємо День пам'яті жертв голодомору. Пам'ятають про це здобувачі освіти Дружненської ЗОШ, які виготовили свічки пам'яті та переглянули відео про ті страшні часи (3-4 класи). Лідери учнівського самоврядування теж вшанували пам'ять загиблих українців, організувавши виховний захід "Збережемо пам'ять! Збережемо правду!" Також створили КТС "Україна пам'ятає ...", переглянули короткометражний фільм "Червоне намисто". Ми не маємо права забути того лиха, що коїлося на нашій Україні! Тому обов'язок кожного свідомого громадянина - згадати, запалити свічку та віддати шану загиблим українцям голодною смертю.

День гідності та свободи...

19 листопада лідери учнівського самоврядування Дружненської ЗОШ організували та провели урок мужності "Герої сьогодення", на якому пригадали хронологію подій революції Гідності, а також вшанували загиблих українців, що ціною власного життя захищали Батьківщину. Також школярі розшифрували поняття "гідність", і назвали риси гідних людей. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед загиблими українцями у 2013-2014 рр., перед тими, кого назвали Небесною сотнею, перед тими, хто віддав життя за Україну.

Тиждень безпеки життєдіяльності

Сьогодні для здобувачів освіти нашої школи працівниками ДСНС в Хмельницькій області та Віталіна Ліпська було проведено практичне заняття з правил безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях та безпеки на дорозі! Діти спробували себе у ролі пожежників та отримали масу позитивних емоцій. Дякуємо за цікаву та змістовну зустріч!

Протягом тижня класні керівники 1-9 класів провели багато цікавих заходів та практичних занять, а також провели Всеукраїнський урок з безпеки дорожнього руху

Козацькому роду-нема переводу

Урок з поліцейським

Челендж 4. Натхненні спортом

Сьогодні учні Дружненської школи вирушили у подорож мапою спорту та дізналися про найулюбленіші види спорту у різних країнах світу та про незвичайні його види . Гарний настрій та посмішки супроводжували нашу подорож.

Постер "Наш улюблений вид спорту"

Челендж 3. Шкільна олімпіада

Ще один насичений день нашої шкільної спортивної олімпіади

Розпочинаємо участь у проєкті Healthy Schools

Нарешті!  Перший урок!!!

1 вересня - посвята в першокласники

Протягом тижня (з 15 по 19 червня) класні керівники школи провели онлайн-заняття про безпечну поведінку на водоймах.

11 березня для учнів 5-9 класів сільським фельдшером Кравчук Є.С. було проведено просвітницьку бесіду про новий коронавірус. Крім правил гігієни, безпеки учні переглянули  ролики МОЗ для дітей.

Свято весни!!

Огляд художньої самодіяльності "Дитинства кольорові сторінки" 24.02.2020

Майстер-клас для істориків громади

21 лютого 2020 року на базі Дружненської ЗОШ I-II ступенів проведено майстер-клас учительки історії Стецюк Г.О. для учителів суспільних дисциплін закладів загальної середньої освіти  Красилівської міської ОТГ за темою: «Використання комп’ютерних технологій на уроках історії».

У вступному слові методист суспільних дисциплін  відділу освіти О.Заїка  зазначила, що сучасний урок історії спрямований на формування в учнів базових і предметних компетентностей. Навчання має бути діяльнісним. Тож особливу увагу учителі зосереджують на використанні нових форм роботи. Як організувати урок, забезпечити учнів цікавою пізнавальною, пошуковою і продуктивною  роботою? Майстер-класом започатковано  цикл методичних заходів, які сприятимуть підвищенню фахового рівня учителів суспільних дисциплін.

Педагоги удосконалювали вміння і вчились  створювати QR-коди, «хмари слів», онлайн-пазли, фотоколажі, ментальні та флешкарти. Як рефлексія на майстер-клас став створений спільний фотоколаж учасників.

Журавлики пам"яті

Україна є і буде!

Флешмоб "В єднанні наша сила!"

Експрес-гра "Ми любимо Україну!"

Новорічні дива у школі!

Заходи до Всесвітнього дня мігруючих птахів